| Pyskiss a întrebat:

O idee pentru o scrisoare de dragoste. de Valentine`s Day:X. Ce trebuie sami exprim in scrisoarebig grin Ceva profund sa o uimeasca. sa-i placabig grin

Răspuns Câştigător
| dafy a răspuns:

Buna
dragul meu nu trebuie sa ii spui vorbe mari, nu trebuie decat sa.ti pui sentimentele pe hartie.e foarte frumos gestul tau de a.i da un astfel de cadou dar incearca sa scrii tot ce.ti trece prin cap in momentul asta.
in plus cred ca daca va iubiti cu adevarat cuvintele sunt de prisos pentru ca sentimentele sunt cele care va leaga si ai putea sa.i spui pur si simplu"te iubesc"asta face mai mult decat orice
sau iata o poezie pe care mi.a dat.o mie prietenul meu "love is love/i love this love/love is you/so...i love you"pentru mie inseamna foarte mult si sper sa.ti ploca si tie
sper ca ti.am fost de ajutor si iti doresc din tot sufletul multa bafta si sa fiti fericiti impreuna

2 răspunsuri:
| RetardedRacoons a răspuns:

Povesteste-i cum te-ai **** tu aseara, e cam cel mai profund lucru pe care-l poti concepe daca ceri parerea altora in materie de cum sa-ti exprimi propriile-ti sentimente (lipsa)

| MatzzaaaEteeNaa666 a răspuns:

Pai.laughingeu sunt fata si mie mi-ar place sa imi spuna cineva sincer ce simte pentru mine...winkingAdica,incearca sa eviti textele precum:"Esti viata mea,nu pot trai fara tine",mi se pare linguseala.big grin. Spune-i ca iti pasa de ea, ca nu ai vrea sa te desparti de ea...dar vorbele sunt nefolositoare; arata-i ca o iubesti prin faptewinking, demonstreaza-i astawinking