| AnNe a întrebat:

Hei TPU kiss o intrebare de curiozitate ce s-ar intampla cu o fata care in ziua de astazi ar vrea sa-si pastreze virginitatea pana la imbracarea rochiei albe care nu vrea sa-si incalce acest principiu: ar avea o relatie cu un baiatt care il iubeste sipe ea o iubeste mult dar la un moment dat acesta i cere sex fata nu ar vrea iar baiatul s-ar satura si ar parasio| asta a fost un contra exemplu ce se intampla in ziua de azi cu fetele cuminti care nu vor dar pana la urma in aproape toate relatiile se ajunge si la asta?

Răspuns Câştigător
| MescaMascalina a răspuns:

Daca o fata are principii, ii da dracu' pe aia care o indeamna sa le incalce. Iar daca un tip iubeste foarte mult o tipa si vrea sa faca sex cu ea, asteapta in primul rand, pana tipa devine majora, apoi o ia de nevasta. Fara promisiuni si vorbe. Fapte!

6 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Depinde ce fel de baiat o sa ai langa tine. Eu nu astept asta de la o fata ci mai mult iubire...

| Merry24 a răspuns:

E o bucurie s te mariti virgina doar ca barbatii nu mai apreciaza trebuie asta, doar daca gasesti un barbat la fel ca tine adica virgin.am vrut si eu sa ma marit virgina si baiatul pe care il iub mi-a zis eu stau cu tu sa te iau virgina dar te voi insela sexual, dar daca o faci doar cu unul cu care ai planuri serioase nu va fi un pacat.

| SamSon a răspuns:

Pai daca iti pierzi virginitatea inainte de a te marita, probabil viitorul sot nu ar fi de acord si te-ar parasii...

| FesCuDungi a răspuns:

In ziua de azi putine fete sa gandesc sa se pastreze pana la nunta! straight face raritati!

| nevermind123 a răspuns:

Fetele cu principii demonstreaza ca pana la urma sunt cele mai puternice, baietii care nu pot respecta asta nu le merita si sunt niste pampalai. Si ca bonus: imagineaza-ti bucuria din inima sotului tau cand ii zici ca te-ai pastrat doar pentru el

| frank1777 a răspuns:

Pai nu stiu cat de mult ar mai conta asta si pentru barbatul de langa tine, virginitatea e o parte foarte importanta a unei relatii dar care momentan este intr-un con de umbra pentru ca majoritatea relatiilor din ziua de azi nu mai sunt bazate pe sentimente. E ceva normal, evolutia ne face sa aratam din ce in ce mai bine, sa gandim practic etc