| WannaKnowYOU a întrebat:

O prietena de-a mea are o problema, ei ii place de un baiat de la ea din clasa si el o place, problema e ca el nu are curaj sa ii spuna in fata eu l-am intrebat pe acel baiat si a zis ca o place dar el e mai timid.Adica,cand sunt mai multe persoane de fata el nu are tupeu nici sa ii zica buna, dar cand sunt ei singuri vorbesc nu au nici o problema.Ea m-a rugat daca pot sa o ajut si eu nu am nici o idee puteti sa-mi dati voi una? Funda! happy

Răspuns Câştigător
| KeporLove a răspuns:

Frumos raspunsu lui Keyko cu incuiatu dar nu e o solutie de a ii sechiestra.

Incearca sa ii duci pe aman 2 intr-o zona mai romantica. gen "Park" sau o plimbare seara. daca e timid nu inseamna ca e si "prostut" sa nu isi dea seama ca cineva il place.

Incarca sa le distragi atentia ca sunteti doar voi 3 printr-un joc. sau ceva de genu si pune-i fata in fata iar de acolo totul merge de la sine happy

2 răspunsuri:
| Keyko a răspuns:

Da le la amandoi intalnire la tine acasa si incuiei intr o camera sau apartament, daca ai sau la o cafenea, da care sa nu fie fregventata de amicii lor. cel mai bine la tine acasa. dupa ce ii incui tu te duci frumos la plimbare...

| WannaKnowYOU explică (pentru Keyko):

Faza cu incuiatu a fost tarelaughing.Eu caut un raspuns mai bun, dar totusi multumescbig grin