| CrissBuah a întrebat:

Hei TPU, o prietena de-a mea s-a culcat cu iubitul ei, am inteles ca nu a fost protejat, este posibil ca ea sa ramana insarcinata?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Desigur, posibilitatea există.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, o să rămână el. Ca Arnold.

| Curious1324 a răspuns (pentru anonim_4396):

Like

| Curious1324 a răspuns (pentru anonim_4396):

Urăsc intrebarile cu : prietena mea a facut asa, prietena mea s-a dus acolo, prietena mea nu a luat anticonceptionale... DR CE NU RECUNOAȘTEȚI CA DEFAPT VOI SUNTETI SUBIECTUL ÎNTREBĂRII? ..doamne cati prosti in lumea asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Curious1324):

Thanks happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-e dor de-un botez, o nunta-ceva, asa-i?

| Love4Music a răspuns:

La fiecare contact sexual este o probabilotate de a ramane insarcinata.

Aduci probabilitatea la minim daca folosesti prezervativ-ul.

| AnneღU a răspuns:

Si da si nu. Nu e neaparat sa ramai insarcinata daca nu ai folosit una din metodele contraceptive. Depinde cata grija a avut iubitul ei sa nu ejaculeze in ea!

| Sardinaaa a răspuns:

Tu esti acea prietena, nu? Da, este posibil!

| Curious1324 a răspuns:

Si da, rămâi gravida, si o sa naști un copil mincinos asa ca tine

| Prea_Mult_Vorbesti_1989 a răspuns:

Pai situatia este simpla. Da este posibil sa ramana chiar daca nu a ejaculat in ea, noi barbatii inainte de contactul sexual in preludiu sa zicem asa, avem niste scurgeri se numeste lichid seminar.Acel lichid contine putini spermatozoizi, insa destui sa o poata lasa insarcinata, cat despre ejaculare nu stiu ce sa-ti zic nu am fost langa ei. Preventiv sa se duca la farmacie sa ceara pastila de-a doua zi, are si ea o denumire dar am uitat si apropo are timp de a lua acea pastila maxim 72 h de la contactul sexual dupa degeaba. Sper sa te fi ajutat

| RLL93 a răspuns:

Doamne oameni buni nu mai judecati asa rau oamenii... de unde stiti ca e vorba chiar de persoana care a pus intrebarea? ce castiga avand in vedere ca nimeni nu te recunaoste aici pe site? serios acum. doar de dragu de a judeca sa spunem lucruri rele. nu ne obliga nimeni sa raspundem la intrebare. cat despre tine depinde cum s-au produs lucrurile intre prietena ta si iubitul ei. daca si-a dat drumul cam sigur a ramas insarcinata daca nu e o sansa minima de a ramane cu un bebel

| CrissBuah explică (pentru RLL93):

Multumesc. oricum nu mai conteaza. m-am bagat sa o ajut si tot eu am picat la mijloc. :\