| Carly22 a întrebat:

Hei TPU.pare prosteste, dar asta este.simt cum pica cerul pe mine.imi place de un baiat de prin iunie, dar n-am facut nici o miscare pentru ca nu stiam daca si el ma place happy.
am facut un id si m-am dat drept o fata din alt oras si am inceput sa vorbim.si mi-a zis de fete ca nu-i ca niciuna.si eu am zis Hai ca-ti caut eu pe fb.
Si eu ii dadeam si el imi spunea daca sunt genul lui sau daca o place.Si m-am dat si pe mine si el a zis ca Nu-mi place.
TPU nu stiu cum sa ma comport dar simt cum pica cerul pe mine.Am aflat ca baiatul pe care-l plac nu ma place sad... funda. ce as putea sa fac sa-si schimbe parerea despre mine? Ce as putea sa zic de pe id ca sa-l fac sa se razgandeasca dar fara sa-si dea seama ca sunt eu? FUNDA SI VOT.

Răspuns Câştigător
| Ioaaaaa a răspuns:

Pai e cam complicat. Daca el nu te place asa cum esti nu inseamna ca o sa-i schimbi parere. Imi pare rau pentru tine. Incearca sa iesi cu altcineva, un prieten de`al lui, poate, o sa`si dea seama... Bafta:*

2 răspunsuri:
| Adi_2195 a răspuns:

Pai daca a spus el asta. scuze dar uita de el sunt alti baieti mai buni si mai frum ca el laughing o sa vezi

| Alexandrumar1 a răspuns:

Pai in poze nici mie nu-mi place sa aleg, mai bine e sa vb in real nu numai pe mess, mai lasati internetul! El poate sa te placa doar daca vei comunica cu el nu numai sa te propui in foto!