| SexyAnon a întrebat:

Hei TPU.
Pur şi simplu nu mă mai suport. De ce eu trebuie să am nasul aşa? De ce nu pot avea şi eu un nas normal? Vă rog frumos, ajutaţi-ma, cum pot a mi-l ascunde? NU MĂ MAI SUPORTTTT.
http://imageshack.us/photo/my-images/62/photo0332k.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/59/photo0333u.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/266/photo0340.jpg/

Scuze de categorie :-j.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ma asteptam sa vad un maaaare nas,un varf de munte pe o fata,o cocoasa integrata intre doi obraji,dupa descrierea ta!happy
Nasul tau este foarte dragut si simpatic,problema este in nesiguranta pe care ti-o da varsta!
Daca intrebi zece fete cu aceeasi varsta,vei afla ca una vrea sanii mai mari,alta picioarele mai drepte,alta sa slabeasca,alta dintii mai albi, alta ochi albastri, alta 10 centimetri in inaltime,etc!
Cu alte cuvinte,va complexati singure cu niste asa zise imperfectiuni,pentru ca iesiti din tiparul modelelor vazute in reviste sau pe ecran!
De ce nu cauti intelepciunea sa faci asa zisul defect un avantaj?
Stii bine ca fiecare om e unic si irepetabil,invata sa exploatezi pozitiv ceea ce ai! Sa te iubesti pe tine exact asa cum esti si,pe urma,o vor face si ceilalti!
Peste ani,vei rade de nelinistile tale prezente,vei intelege ca chiar deloc nu conteaza si daca ai stii ce se spune despre fetele cu nasul un pic mai marisor,ai rosi de placere!
Deci,revizuieste-ti ideile,nu ai dreptate!
Esti frumoasa, dar nu stii!
Ei, afla!

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ești o fată drăguță și n-ar trebui să te complexezi.
Crede-mă, cei din jur nu te văd așa cum te vezi tu.
Încearcă să ai mai multă încredere în tine!
Capul sus și fii mândră de felul în care arăți!

http://www.youtube.com/watch?v=eAfyFTzZDMM

| Yaguar a răspuns:

Nasul este dragut.
Tu tiai autoinspirat ca ceva nu e in regula cu dinsu (scoateti aceste prostii din cap).

| DizzyXD a răspuns:

Dar nasul tau nu e urat deloc. straight face

| Sn1p3r a răspuns:

Si eu am nasul mare si?
Nu ma deranjeaza cu nimic.Sunt om absolut normal. Sa zici mersi ca nu esti handicapata.Doamne fereste!

| Shirro a răspuns:

Nu te inteleg...ce are nasul tau? e foarte draguthappy

| PlasticMoon a răspuns:

Ala e nas mare? si eu am uneori aceiasi problema straight face

| anreyx20 a răspuns:

Daca nu esti multumita de nasul tau unica ce te poate ajuta este interventia chirurgicala...