| Anonimmmaaaaaaaa839 a întrebat:

Hei TPU,
Recent m.am imprietenit cu o fata de treaba si am devenit prietene. Problema e ca eu cred ca ii place de un baiat. Dar si mie imi place de acel baiat. El are 18 si arata de 15 sie noi avem 15

3 răspunsuri:
| Trandafir_Dan_Sebastian_1905 a răspuns:

Și intrebarea este?

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Puteți fi amăndouă cu el doar dacă voi două sunteți foarte bune prietene! Asta ce înseamnă? Chiar și cănd o să vă iubiți cu acel băiat, va trebui s-o face-ți tot împreună, voi două și el singur! Avantaj băiatul! succes!

| vocea a răspuns:

Pai vorbeste cu ea si spune-i ca si tie iti place baiatul acela si vedeti ce iese.