| Denisa76114 a întrebat:

Hei TPU,săptămâna trecută am facut sex cu iubitul meu neprotejat, însă nu si-a dat drumul în mine, care sunt șansele sa raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

Șansele sunt 1/4, 25%, depinde de câteva chestii, dacă erai in perioada fertilă, dacă a mai avut ejaculare înainte iubitul, dacă s-a abținut cum trebuie fără scăpări, dacă ați făcut încă o partida după etc etc

4 răspunsuri:
| Tokyo44 a răspuns:

Șanse sunt să rămâi, mici.

| Emilian65 a răspuns:

Șansele de a ramane gravida sunt mici.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca erai in perioada fertila sunt si sanse de sarcina, ca accidente se pot intampla intotdeauna, cand ai sex neprotejat.

| Andra08032005 a răspuns:

Nu ramai daca sigur nu a scăpat nimic... Adică sunt șanse f mici... Eu folosesc cu al meu de mult timp metoda asta și nu am rămas și am folosit-o și cu foștii deci daca e atent e ok daca se scăpa nu te vad bine. big grin Mai nou am inceput sa bag crema contraceptivă e super buna și poate ejacula in interior daca doriți.