| EuSuntMarius1 a întrebat:

Hei TPU, știe cineva de unde ii pot cumpăra plasturi contraceptivi iubitei mele? Ceva site uri? Mulțumesc

4 răspunsuri:
| Floridori a răspuns:

In Romania nu se gasesc in toate farmaciile, dar poti intreba.Chiar daca unele nu au, pot face comanda.
Din cate stiu, in Romania se gasesc doar plasturii Evra si desigur ca va trebuie reteta psntru a-i achizitiona.

| Violleta2022 a răspuns:

Le gasesti la toate farmaciile din orasul tau daca mergi in farmacie sau le poti cumpara de pe site-urile lor, online.
Ma refer la farmaciile mari, nu la cele de la sat sau la colt de strada prin cine stie ce cartier marginas.

| AnemonaP a răspuns:

Scrie plasturi contraceptivi pe google și găsești.

| HamzaAlina a răspuns:

Sau ceva denumiri. de plasturi contracteptivi.