| Pufosenieeeeeee a întrebat:

Hei TPU sad. Stiu ca am mai pus intrebari asemanatoare, dar parca tot ma framanta ceva. Ieri am iesit afara cu fostul meu prieten si cu 2 prieteni de-ai sai, care sunt foarte buni amici si cu mine. Ne cunoastem de un an si ceva, am iesi si asta-vara afara, mai tot timpul. Fostul meu prieten zice ca pe mine m-a iubit cel mai mult dintre toate etc. Ieri am jucat urmatoarea carte cu ei si cand pica sa il pup pe vreunul din prietenii lui, nu devenea gelos sau poate stia sa ascunda asta. Dar mai apoi..cand picau porunci de genul : pupa-i pe toti, zi pe cine iubesti sau cv de genul asta si prietenilor lui le faceam si lui nu, facea o fata ciudata..adica se simtea prost ca le faceam lor si lui nu? sau? a mai fost si o porunca de genul : du-te pe calea ferata cu "x"si m-am dus..si el parea "TRIST". ceilalti 2 radeau, dar el a fost mai mereu "sad". Si eu inca tin la el. Faza naspa e ca a picat ca urmatoarea carte sa zica pe cine iubeste si pe cine place. Si a picat tocmai MIsterul Meu..si o iubeste pe "z"si pe mine ma place :-

8 răspunsuri:
| cmihai98 a răspuns:

Eu cdred ca inca te iubeste dar nu a avut curajul sda iti spuna1! sau sa spuna acolo in fata prietenilor vostrii

| wpqr1 a răspuns:

Uau, ciudata treaba. Eu zic ca el nu a avut curajul sa iti recunoasca ca inca TE IUBESTE. Intreaba-l in fata, mai vrei sa fim impreuna? Daca zici ca toto jocul vostru a fost trist inseamna ca inca mai tine la tine. Probabil ca nu suporta sa te vada cu te saruti cu altcineva sau ca te duci la calea ferata etc. In opinia mea el inca te place si iubeste si vrea sa fiti din nou impreuna. Totusi. a acceptat sa mai iesiti. Sper ca te-am ajutat.

| Pufosenieeeeeee explică (pentru wpqr1):

Nu stiu ce sa zic, ca a zis ca o iubeste pe alta. si ca pe mine doar ma place. sad crezi ca ma iubeste sad sigh?

| wpqr1 a răspuns (pentru Pufosenieeeeeee):

Eu nu cred, SIGUR te iubeste. Iti repet, fi tu aia bengoasa si pune-i intrebarea. Dar nu pe mess sau fb, in realitate. Asa o sa clarificati totul.

| DulcicaTa a răspuns:

Hai ma ca inca te iubeste.Fi serioasa...Gandeste-te: ce baiat ti-ar spune in fata ca te iubeste si de fata cu cineva! Normal ca zice ca o iubeste pe "z" ca sa te faca pe tine geloasa cum si tu l-ai facut pe el gelos happy Daca era fericit cand tu "erai cu alti baieti" in joc asta insemna ca nu mai esti in inima lui.Deci,daca era "trist" asta inseamna ca il durea ce vedea.winking sper ca ti-am dat un impuls si ca te-am ajutat

| Loveyouforevermyangel a răspuns:

Pai daca iubeste alta fata.parerea mea este ca ar trebui sa te desparti de el sad stiu ca nu va fi usor.dar decat doar sa ''te placa'' si sa stii ca iubeste alta fata.mai bine da-i papuci...happy

| Halogen a răspuns:

Eu crd ca inca te iubeste si stia sa ascunda ca este geloshappy

| Pufosenieeeeeee explică (pentru Halogen):

Ma faceti sa sper, ma jur love struck! Dar si prietenul lui cel mai bun mi-a zis ca o iubeste pe fata aia de vreo luna si ceva.sad si inainte cand tinea la mine ma mai baga in seama, dar acum e indiferent.