| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cam suparata... nu stiu ce sa mai cred sad Iubitul meu a inceput sa ma neglijeze! Daca nu mai ma iubea nu trebuia sa se desparta de mine sau nu poate sa o faca?

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

Fiecare baiat in parte are caracterul lui propriu,prin prisma mea vad lucrurile in felul urmator,ori este intr-o perioada mai proasta si trebuie sa il intelegi asteptand sa ii treaca ori si-a gasit pe altcineva si trebuie sa fii mai precauta in privinta asta.O femeie isi da seama cand este inselata sau daca nu isi da seama respect pentru ala care inseala dar o face atat de bine incat iubita nu isi da seama,un baiat cand te inseala isi schimba caracterul total fata de cum il stiai inainte, incepe sa minta, iti ascunde lucruri te neglijeaza, chestii din astea, asa ca fii cu ochii in 4 la schimburile de comportament ale iubitului tau.Bafta!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intotdeauna un baiat doreste sa aiba si o jucarie de rezerva. Este valabil la fel si pentru fete.

| Manuellllaa a răspuns:

Draga mea,
iubitul tau poate nu-si da seama ca te neglijeaza cel mai bine ar fi sa discuti cu el pentru ca asta nu se numeste relatie dacA Nu va vorbiti, sppunei ce te deranjeaza sauuuu poate cauta motive sa te desparti tu de el.Nu stiu, tu il cunosti mai bine.

| Miihaelllaaa a răspuns:

Intotdeauna un baiat place mai multe fete, dar ei iubesc numai una. Vorbeste cu el deschis, spune-i ce te deranjeaza la el, fi sincera. Si daca el va decide sa va despartiti, asa va fi mai bine. Viata merge inainte indiferent de ce se intampla :*.

| Nelamuritul a răspuns:

Fata vorbeste cu el ii cel mai bine poate nu stie ca te supara, poate nu-si da seama.