| Nutellajustforme a întrebat:

sunt clasa a 8 si vreau sa ma duc la profil de Stiinte ale naturii, ati putea sa imi spuneti licee din Bucuresti care au acest profil?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei happy eu iti recomand Liceul Teoretic " Ion Barbu ", dar mai sunt si Lazar sau Tudor Vladimirescu... acum depinde de media pe care o sa o ai. Succes :*

| GeooFenomenala a răspuns:

Pai sunt multe licee depinde de ce medie ai. Viteazu, Lazar, Dante etc cauta mai multe pe http://www.admitereliceu.ro/top-licee
selectezi acolo si le gasesti pe toate! baftaa :*