| AndreeaOP a întrebat:

Sunt cu un baiat de aproape 9 luni si ma minte si nu mai are incredere in mine, ce sa fac, poate are pe altcineva? sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te zgarcesti la detalii, nu cred ca stie nimeni de aici in ce sens "te minte".
Cat timp este cu tine, are telefon, si daca nu-l suna fete sa-l invite la plimbare, poate nu are pe nimeni si s-a plictisit de tine.

Schimba-ti vestimentatia, nu te mai tine scai de el, iesi in oras cu fete si baieti, asa devine gelos si poate lucrurile se schimba.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu se poate, el numai pe tine te iubeste!

| ywar a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Lasa-l, treci mai departe, mai sunt baieti pe lumea asta. Lamentarea nu aduce ceva bun. Incercati sa fiti mai duri si mai nepasatori. Cu sentimentalismele nu faceti nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fi putut sa spui concret de ce crezi ca nu mai are incredere in tine si de ce te minte. Poate sa ne fi spus si daca ai facut ceva care ar fi putut produce aceasta schimbare, gen sa iesi cu altcineva sau sa ai vreo relatie pe net. Chiar daca nu are pe altcineva, este foarte probabil ca relatia este compromisa si ar fi o idee buna sa iti vezi de drumul tau.

| stark47 a răspuns:

Daca nu ai facut nimic gresit, atunci nu ai ce sa repari.
daca problema de incredere vine de la el incearca sa afli de ce tot ceea ce faci nu ii inspira sentimentu asta in tine.
insa daca te minte, e cu totul alta poveste.in primul rand, de ce te lasi mintita?!?!
daca stii ca te minte, atunci inseamna ca nu tine la tine suficient de mult incat sa iti recuoasca o greseala sau altceva.lipsa de incredere e cel mai mare motiv pentru care cele mai multe relatii nu merg, din cate pare si a ta face parte din acea categorie

| anamary a răspuns:

Ok...deci faza cu -El ma minte si tot el nu mai are incredere in mine- e tare! happy
Ar trebui sa discuti cu el si sa-l intrebi de e are un comportament asa distant

| alexandrafocus a răspuns:

Pai trateaza-l si tu pe el cum o face si el. poate o sa se°°trezeasca°° si o sa isi da seama ce pierde