| anonim_4396 a întrebat:

sunt intr-o relatia de aproximativ 3 luni de zile.in prima luna eu impreuna cu prietenul meu ieseam pe afara si ne vedeam aproape zi de zi.dar dupa acea luna el a fost obligat de parintii lui sa plece din tara.va veni peste cateva luni ( 4-5 luni cred). vorbim zi de zi pe messenger pe fb, la telefon.crede-ti ca o sa tina relatia? dau funda pentru un raspuns bun

Răspuns Câştigător
| VelvetLight a răspuns:

Asta o sa iti poti da seama doar dupa ce se va intoarce. daca o sa se poarte la fel cum se purta si inainte inseamna ca relatia a tinut. si o sa mai tinawinking

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In poezii e posibil, realitatea e mai dura si concreta.

| pretty34 a răspuns:

Da. Daca te iubeste si tine la tine cu-adevarat va pastra in continuare aceasta relatie. Unde este iubire invinge distanta.

| RammsteinHH a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, daca va iubiti o sa tina.
Daca te vrajeste pe tine altul nu o sa mai tina, sau daca el e prea gelos ca cinestie ce faci tu aici.