| DannyyyTGV a întrebat:

Tocmai am aflat ca fata de care imi place s-a indragostit de un alt baiat. Nu i-am spus ca imi place de ea. Ar trebui sa-i spun? Vreau sfaturi va roooog. Funda

6 răspunsuri:
| Crissu3005 a răspuns:

Pai de ce nu i-ai spus pana acum? parerea mea e ca mai bine nu ii spui, risti sa strici relatia cu ea.Dar esti sigur ca e indragostita de altcineva?

| YourAngelღ a răspuns:

Pai daca o iubesti si nu vrei sa o pierzi poate ar trebui sa ii spui.
Daca nu te accepta, nu te supara happy
Mai sunt o groaza de fete pe lumea astawinking

| DannyyyTGV explică:

Sansele sunt de 99% sa nu ma accepte. Deci oh go on Mai bine nu ii spun.Bag...

| 69AnonimuS69 a răspuns (pentru DannyyyTGV):

Da. Nu ii spune ca o placi. Intreab-o daca vrea sa va faceti temele impreuna si gata. Sau invit-o dupa ore la un suc cu mai multi colegi. Dupa ce termina-ti toti Condu-o pana acasa/metrou autobuz si pe cand discuta-ti ia-o incet de mana. Daca nu-ti zice nimic inainte sa va desparti-ti dai un pupic pe obraz sau pe mana.

| sayWhaaat a răspuns (pentru 69AnonimuS69):

Ai stat ca fraierul, si ti-a luat-o altul. Soarta acum.

| Dulcicka1 a răspuns:

Buna.In primul rand, trebuie sa fi sincer cu ea.S-ar putea sa nu te accepte dar nu o sa rada de tine.Probabil ca o sa iti zica ca esti un baiat foarte dragut dar nu te prea place.Sau poate o sa iti dea o sansa. Poate voi sunteti suflete pereche.Tot ce trebuie sa faci e sa incerci. Sper ca te-am ajutat.Succes.