| WakeMeUpInsideee a întrebat:

Hei TPU,uite...mie imi place de o fata foartee mult si tin enrom la ea,nu sunt genul de baiat care vrea numai sex si sa zica ca are prietena infine daca iubesc,iubesc sincer, infine nu va mai plictisesc si trec la subiecthappyideea e ca mie imi e cam frica sa ii spun ca o plac.Cand incerc sa ii spun ma panichez si schimb subiectul, ne cunoastem de un an am avut perioade bune/rele etc.happy

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Cand placi o persoana, zambesti atunci cand o vezi, deci ZAMBESTE-I!
Ajut-o cu tot ce are nevoie: sfaturi, mici lucruri cu care nu se descurca.
Daca sunteti prieteni, cere-i numarul, mai sun-o dai mesaje in care o intrebi ce face, bag-o in seama pe net.
Apoi ii poti spune sincer, cand sunteti doar voi doi, cand e calma si deschisa la subiect, ca o placi si VEZI cum reactioneaza.

intrebari?
hai fa-ti curaj
succes

| WakeMeUpInsideee explică (pentru wolder):

Mersi multhappy

| wolder a răspuns (pentru WakeMeUpInsideee):

Cu multa placere, ai grija de tine kiss

8 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Fii tu insuti si... spune-i prin mesaj, daca chiar nu ai curaj big grin

| unknøwn a răspuns:

Şi...zici că eşti pregătit de o relaţie cu o fată căreia nu eşti în stare să-i mărturiseşti ce simţi pentru ea? Ha.

| Anomisusususususus a răspuns:

Fa anumite apropouri si p-urma poti sa ii spui ca o placi

| assasinu a răspuns (pentru Anomisusususususus):

Cel mai bine este sa-i spui ce simti pana nu o sa o vezi cu altcineva si atunci nu o sati convina fa-ti curaj si spune-i big grin

| Atat_Eu_1995 a răspuns:

Zi asa
- faa, ''haoardio'' mancati-as vrei sa ne ***** ca 2 cai?;]]=]]

| Atat_Eu_1995 a răspuns:

Ii zici :
faa, ''haoardio'' mancati-as hai sa ne ***** ca 2 cai