| dayanablackk a întrebat:

Hei TPU, un baiat imi spune ca ma iubeste si tine la mine, dar vrea sa ramanem amici, pentru ca nu vrea sa ma piarda. Tipu' e golan, si l-am vazut cu colegamea in baie (singuri) dar colegamea se da la el etc. Voi ce credeti? A folosit vrajeala sau nu?

4 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Te vrajeste sa te "arda" mai tarziu cand are el chef merita ignore din start cum sa te iubeasca si sa tina la tine dar sa ramaneti doar amici asta e la mintea cocosului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai in baie si-au ales si ei sa fie?

| braaa a răspuns:

Eu zic sa-ti cauti alt fel de prieteni laughing

| dayanablackk explică:

Tocmai acololaughing