| simo102 a întrebat:

vb cu un baiat de care imi place si el mi-a spus ca am fund frumos.astazi o prietena i-a zis ca il iubesc si el a spus ca imi iubeste fundul.Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| emag a răspuns:

Inseamna ca te vrea doar pentru fund, mai exact pentru s-x. Daca chiar il placi, nu ceda si in felul acesta, in timp ii vei afla sentimentele, daca are.

| simo102 explică (pentru emag):

Asta a vrut si cand era cu prietena mea :'(

| emag a răspuns (pentru simo102):

Vrei sa zici ca era cu prietena ta si acum e cu tine? E clar ce cauta, da-l dracu :d iti zic un film bun pe tema asta, daca nu l-ai vazut si ai timp "John Tucker must die"

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cand ti-o iubi sufletul,sa-l bagi in seama,pana atunci,poate privi, dar sa nu atinga!
Ce sa insemne, fundul e o parte a corpului tau, iar el asta vrea, corpul tau.
Pacat ca-ti si place de el!

| sofisis a răspuns:

Pai daca el a fost cu prietena ta, tu ce cauti cu el?
Nu ti-e clar ce inseamna?
Inseamna ca te place fizic si atat.

| Seepty a răspuns:

Inseamna ca ii place fundul tau si vrea doar sa profite de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti iubeste fizicul= este atras de tine= isi doreste sa intretina relatii cu tine, intr-o oarecare masura.
Cu siguranta ceea ce ''simte'' pentru tine nu e echivalent cu ceea ce simti tu, deci mai bine, reprofileaza-te.

Răspuns utilizator avertizat
| Mihailescuioana29 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa ii mai acorzi atentie acelui baiat, deoarece nu te iubeste, este atras doar de aspectul tau fizic.

| IepurasPerfect a răspuns:

Adica te-ar f... si atatwinking

| rotopercutor a răspuns:

Probabil vrea sa "iti faca bucuria" apoi sa se casatoreasca cu prietena ta si sa aiba o viata foarte fericita alaturi de ea, iar tu vei ramane singura...trista si vei obliga animale nevinovate sa te suporte pentru tot restul vietii lor, gen... pisici

| Mihaela_Berov_1997 a răspuns:

Eu cred ca el a spus asta in gluma, clar ca nu e serios faptul ca te iubeste! Principalul sa ii placa de tine ca persoana, dar nu dupa infatisare si dupa fund!(parerea mea)

| D33aD33a a răspuns:

Inseamna ca acel baiat nu te iubeste. Sta cu tine doar fiindca ai fund frumos. Ar trebuii sa te desparti de el cat mai curand fiindca mai tarziu te'ai putea indragostii de el si mai mult si ai putea sa suferi enorm.
Incearca pentru inceput sa vorbesti cu el despre chestia asta.