| monicaa32 a întrebat:

happy vreau si eu putin ajutor :-s. imi place de un coleg de clasa foarte mult, iar prietena mea s-a oferit sa ma ajute spunandu-i ca il plac. el, nu simtea acelasi lucru deci a refuzat.acum,prietena mea il place si se da la el.foarte mult straight face. eu nu pot sa-mi iau gandul de la el, m-am certat cu prietena mea si ma doare ft mult cand o vad cum se da la el. daca o intreb pe prietena mea daca il place, neaga, desi eu stiu ca este adevarat. ea nu vrea sa renunte, si nici eu. ce pot sa fac? dau funda. straight face

Răspuns Câştigător
| Blondamea a răspuns:

Mai bine ai vorbi cu ea ca sa rezolvati problema si ca sa fiti din nou prietene si sa nu va mai certati ar fi bine sa renuntati amandoua la el

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te-ai impaca cu prietena ta baietii o sa mai gasesti multi dar prieteni adevarati mai rar si eu m-am certat cu prietena mea din cauza unui baiat si crede-ma caa nu meri ta