| elena15_2531 a întrebat:

Hei TPU.happy vreau si eu putin ajutor :-s. imi place de un coleg de clasa foarte mult, iar prietena mea s-a oferit sa ma ajute spunandu-i ca il plac. el, nu simtea acelasi lucru deci a refuzat.acum,prietena mea il place si se da la el.foarte mult straight face. eu nu pot sa-mi iau gandul de la el, m-am certat cu prietena mea si ma doare ft mult cand o vad cum se da la el. daca o intreb pe prietena mea daca il place, neaga, desi eu stiu ca este adevarat. ea nu vrea sa renunte, si nici eu. ce pot sa fac? dau funda. straight face

Răspuns Câştigător
| Mihai7best a răspuns:

Sa uiti ii pe amandoi pentru ca acea prietena mai bine nu o ai, deoarece te va lasa balta la greu sau alte lucruri care te vor deranja dupa ce ne-ai descris are un caracter cam urat fata de tine

2 răspunsuri:
| Robert_9414 a răspuns:

Poti discuta cu amandoi! Le poti spune ce crezi si ce te deranjeaza. In legatura cu prima parte...dovedestei ca te poate iubi. Demonstreaza asta.

| alinadascaleanu a răspuns:

Eu sunt trista ca nu am nici un prieten