| elutza6488 a întrebat:

vreau si eu un sfat,daca ma puteti ajuta, foarte bine. daca nu, asta e.
deci, anul trecut imi placea foarte mult de un baiat care a plecase in Italia (i-am zis ca il plac dar nu prea lua in serios). dupa cateva luni mi-am dat seama ca nu mai tin la el..si acum cand a venit iar, mi-am dat seama ca inca tin la el. acum pare altfel, adica sta cu mine, ma ia in brate. vorbim si alte chestii (anul trecut abia daca imi zicea buna ) si imi e cam frica sa nu isi bata joc de mine... imi puteti da un sfat sa aflu daca ma place sau ca sa ma combin cu el.

dau funda!

Răspuns Câştigător
| Nicux1 a răspuns:

Rabdare,noi nu avem de unde stii ca nu-l cunoastem si pana la urma ce importanta au sfaturile noastre ca toti avem pareri diferite.Asteapa ceva tim sa vezi ce face, s-ar putea ca el sa te fi placut foarte mult dar atunc isi ascundea sentimentele de rusinne/emotii(asa sunt baietii ce vrei) si sa i se fi facut dor de tine(cred ca bat campii), fa ce ti-am zis asteapta.

2 răspunsuri:
| xRobert93 a răspuns:

Sincer nu te grabi sa te combinii cu el asteapta sa vezi ce gesturi face, in continuare... poate doar vrea sa profite de tine. nu te grabi, asteapta.

| jhonsmyth a răspuns:

Vezi ca unii sunt cam sarlatani dupa circa2luni umblate prin UE, deci ai grija sa nu devii prada lui si pe urma sa iti dea flithappy
Eu unu-l am mai facut de cateva ori asa, amageam fetele pana imi cadeau, si cum imi cadeau si faceam ce voiam cu ele, nici nu le mai raspundeam la telsad succeshappy