| zuzu_8584 a întrebat:

Hei TPU love struck baietii sunt tare ciduati. adica nu ii inteleg. straight face : Deci e un baiat de la mine din clasa care stiu ca ma placea acum ceva timp... dar acum nu mai inteleg nimic. cand e cu prietenii spune ca nu vrea sa se puna cu mine ca [...] mereu acelasi motiv, iar cand este langa mine incearca sa ma apropie, sa stea cu mine, si imi zice lucruri frumoase love struck. Eu ce sa mai inteleg?

PLs vreau pareri... cela mei tari dau FUNDAA! love struck si voturi.

Răspuns Câştigător
| GirlyBrunette a răspuns:

Ce dragutbatting eyelashes e indragostit de tine dar ii e frica sa iti spuna... ce sa te faci cu baieti astia nu au curajul sa spuna totul in fata le e frica de ce cred prieteni. sfatul meu nu il lasa arata-i ca te intereseazahappy si ca vrei sa fi cu el bine nu il intreba u asta e rolul luikiss bafta

5 răspunsuri:
| ĄŇÐİ a răspuns:

Eu cred ca vrea sa stea cu tine dar ii e rusine de prietenii lui si ca ei sigur vor face misto de el; eu zic ca ar trebui sa il chemi undeva si sa vorbiti doar intre patru ochi.Bafta! :*

| TeoPT a răspuns:

Până la urmă, tu vrei să auzi de la noi adevărul, sau vrei să auzi ceea ce ți-ar conveni mai mult? Nu mă prind.
Baftă

| MeMyseIf a răspuns:

In primul rind, e prea simplu sa zici ca baietii is ciudati. Da, si fetele is uneori ciudate. Asta se intimpla atunci cind privesti lucrurile superficial, atunci cind nu vreai sa te maturizezi si sa intelegi ca totul are o explicatie.In cazul dat una trebuie" sa-ti fie clar: Tipul asta este un neserios, ii place sa se joace cu ceea ce simti tu pentru el. Vrea sa se dea tare in fata prietenilor, adica mesajul ar fi ca :uite el mai poate si asa sa se poarte cu cele care fug dupa el; Ar exista poate un pic de simpatie fata de tine, dar mai mult miroase a NERESPECT. Cel mai mult ii place de el, de persoana sa, de ceea ce face si cum face.Se simte superior ca poate sa manipuleze cu tine. Sfatul meu e sa ocolesti asa oameni ca el. Poate ca ti-ar fi la inceput putin greu, dar gindeste-te ca el NU TE MERITA.Bafta!

| AnduZisAlexandru a răspuns:

Asa suntem toti mai, e clar ca te place mult dar nu vrea sa pice urat in fata prietenilor sai pentru ca e posibil sa creda ca or sa-si bata joc de el mai incolo! Dar te iubeste crede-ma

| Sweet111 a răspuns:

Asha e baietii sunt tare ciduati! Sunt chiar mai rusinosi decit noi fetele! chiar daca tot timpul se tine mai mare si tare! Si poate ca de fata baetilor lie rusine de prietenii lor care sunt prin preajma! si deaceia se prefak neindragostiti Dar in realitate simte ceva!