| buubuu a întrebat:

Hei. uite cum sta treaba.
imi place de un tip. un coleg(mai asa.de gasca. dar FOARTE pervers.si ff prost. face multe glume). in anii trecuti.am stat cu el.si in banca. o scurta perioada. si nimic. n-aveam nici o treaba. iar acum.lui i place de alta fata. ce sa fac? la inceputu anului. mia cam dat impresia cai place de mine. dar separe cai placea de cealalta. dau funda pentru cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Sa inteleg ca tu esti indragostita de baiatul asta FOARTE pervers si ff prost, cum spui tu? pfff, dar altul mai bun nu poti sa gasesti?
fata draga, daca e asa cum spui tu, lasa-l in pace si cauta-ti un baiat mai bun care sa te merite. de obicei, baietii prosti si perversi (cum spui tu) nu or sa te respecte ca fata. vrei ca unele din glumele lui proaste sa fie la adresa ta? Lasa-l in pace sa stea cu cealalta fata, e problema ei. tu poti sa-ti gasesti ceva mai bun

| kittysor a răspuns:

Din pacate tocmai asta ne atrage la un barbat --- perversitatea, indiferenta si prostia (in sensul de mistocareala, multe glume)!
Ce as putea eu sa zic?! Fa si tu ca el ...fii si tu perversa, fa glume la greu, fa misto de el cand ai ocazia; sub nicio forma nu trebuie sa afle ca-l placi! "Eu pe tine n-o sa te plac niciodata, nu ai nicio sansa la mine!" --- ceva de genul asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heii, heiiiiii, imi place de vecinul, imi place de un coleg, fata draga hotareste-te de cine iti place ca m-ai zapacit de cap, sunt nervos cu nervii, vezi sa nu te indragostesti si de mine ca sunt cu iubita pe TPU si s-ar putea sa nu se stie