| Gijbdtihcv a întrebat:

Hei! Va rog puteti sa ma ajtati cu cu declaratie de dragoste pentru prietenul meu? Vreau ceva sincer sa nu fie luata dupa internet, eu nu prea ma pricep la declaratii o sa va spun niste lucruri poate sa ajuta : suntem impreuna de doua luni jumate, este foarte amuzant, cuminte, se supara repede, este foarte gelos

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

"Nu stiu ce sinti tu, stiu ca nu suntem impreuna de putin timp, dar eu simt ca tu esti sufletul meu pereche"...si cu ocazia asta vezi si daca tine la tine sau te place cu adevarat, pentru ca daca nu are sentimente sincere pentru tine, dupa o asemenea declaratie e posibil sa simti ca se indeparteaza (sau o creada ca esti indeajuns de indragostita de el ca sa te poata manipula cum vrea el si sa iti ceara sa faci chestii pe care in mod normal nu le-ai face). happy

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Tu insemni pentru mine ceea ce inseamna smecta pentru diaree...

Sigur nu va uita aceasta declaratie. O sa se gandeasca mult timp la ea.

Si de fapt asta si vrei... sa tina minte.

| cristimihailov a răspuns:

Daca intreaba spui si tu... ca tu esti moale el te face tare sa razbati prin viata cu capul sus.