| Deliada a întrebat:

Hei! Voi ce faceti cand iubiti un baiat care va cam uraste?

Răspuns Câştigător
| lolium a răspuns:

Te sfatuiesc sa incerci sa-l uiti. e cel mai bun lucru pe care l-ai putea face.
e bine sa ai o relatie cu cineva caruia ii face placere sa stea in preajma ta, care te stimeaza, altfel o sa creezi o situatie neplacuta.
esti sigura ca te uraste? poate ca aflat ca tie iti place de el, si incearca doar sa-ti sugereze ca el nu vrea nimic cu tine (poate esti prea insistenta, si toate incercarile tale de a te apropia de el il jeneaza, il fac sa se simta incomfortabil ).

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incerc sa il uit si imi vad de viata

| OnuOnulică a răspuns:

Daca te uraste? nu il meriti.

| h3r a răspuns:

De ce ți-ai schimbat avatarul și data nașterii?
Nu iubești mă fetiță, tu chiar n-ai teme pe vacanță?

| Deliada explică (pentru h3r):

Mai taci, era cuntu lu soramea mai mica.
>0

| fuzzer a răspuns:

Ura ramane cel mai sincer sentiment pana-n prezent.

| gingergirl1 a răspuns:

Am trecut prin asta! Ce am facut? I-am "spus"adiosss! Vine altul mai bun! Si surpriza! Chiar a venit! love struck

| Raiiiisa a răspuns:

Imi dau seama ca iubirea mea pentru el este in zadar si nu il mai iubesc.

| TizZu15 a răspuns:

Stai mai mult pe langa el si fal sa te placa.Succes!

| lolium a răspuns:

Inconfortabil

| Ajutatorool a răspuns:

Nu e nimic pierdut daca te cam uraste. daca te ura de tot asa era totul pierdut dar daca doar te cam uraste e totul ok. ai sane mari cu el.

| cllaudDia a răspuns:

De la ura la iubire nu e decat un pas.

| redy04 a răspuns:

Incepi sa te intrebi de ce te uraste si sa rezolvi problema.
Vad ca ti-a fost oferit un raspuns care sugereaza lasitatea si l-ai acceptat. Toate cele bune.

| Anonimmmul a răspuns:

Despartete de el

| miegreu a răspuns:

daca stie ca il iubesti ignora-l o perioada si vei vedea caa el va veni la tine,