| PussicatDolls a întrebat:

Hei, voi cine credeti ca va castiga X factor?
Multumesc! happy

6 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Andrei va câştiga, a ieşit pe primul loc în fiecare săptămână.

| PussicatDolls explică (pentru misterioaѕa):

Si eu ma gandeam cam la fel happy da` mi`e teama cu Alin alaa. phbbbbt ca. poate...e el pe primul` loc.da` eu cred ca tot Andrei are mai multi fani happy

| misterioaѕa a răspuns (pentru PussicatDolls):

Oricum toţi trei sunt foarte buni, dar vom trăi şi vom vedea.
Numai bine!

| NOinformation a răspuns:

Andrei happy cel din grupa lui Mihai big grin

| Leiutzza a răspuns:

Eu tin cu Andreeilove strucklove strucklove struckada Alin ala ma cam streseazalaughingca el a primit primul prostia aia care te duce direct in finalastraight faceda la un mommnet sat a zis Dani ca la o diferenta de un vot eralaughingsper sa imi doresc sa castige Andreilove struck

| Innuka a răspuns:

Andrei! Eu sunt mare fana!