| Balboa a întrebat:

Hei. Vreau si eu acum sa imi spuneti ceva, dar fara mistouri. Cum e corect/bine/placut sa se masturbeze o fata? funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Abramburika a răspuns:

Draga Theea,

Ma bucur sa aud si acest subiect! pe care multe fete nu prea il deschid...
.pai ce sa zicem: Masturbare si la "noi" si la "ei" ofera posibilitatea de a iti explora corpul si de a experimenta.
Pentru multe dintre femei e un mod sigur de a experimenta orgasumul.Pentru o abilitate in timpul partidelor de sex asta e primul lucru pe care ar trebui sa il invete.

acum sa trecem mai departe: Cand ai pofta? Cand te uiti la un film picant,cand ai o fantezie etc... Fetele si femeile se pot masturba in nenumarate moduri :automasaj("degete")(masand partea intima,sani,gat sau orice iti place tie ),vibratoare, dildo etc...

Cum e corect? tot ce folosesti sa fie f curat!
Cum e placut? Cum te simti u mai bine, numai tu poti sa descoperi!
cam atat am avut de ziswinking

1 răspuns:
| XK a răspuns:

Mi-se pare corect, atata timp cat nu fac din asta un obicei...si nu ajung sa se dezvirgineze singure pentru o doza mica de auto-satisfactie...