| pufarina634 a întrebat:

Hei! vreau si eu mai multe subiecte de vorbit cu iubitul meu...intrebari... orice! funda

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Iti pregatesti o lista sau cum?laughing) Nu esti in stare sa vorbesti despre diferite lucruri? Cati ani ai?

| corbulalbrosu a răspuns:

Subiectele de discutie trebuie sa se nasca pur si simplu din activitatea voastra de zi cu zi, legata de scoala, prieteni, lectura, barfe si povesti auzite pe fb sau alte retele de socializare.Succes.

| neutrino a răspuns:

Intreaba-l despre tehnica pescuitului.

| peperonies a răspuns:

Vezi tu, problema cu tineretul este ca sunt modelati toti la fel si toti au personalitatea unui cartof. cand ai personalitatea unui cartof poti sa vorbesti despre ce vorbesc cartofii. cartofii nu vorbesc.

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Vorbeste lucruri amuzante, povesteste-i lucruri di trecut sau cum ar fi fost daca ai fii luat alta decizie...intreaba-l de lucruri care-i fac placere, ai putea sa pregatesti un picnic in parc: o patura, un cos si mancare (senvisulete, suc etc)
funda?

| celnikar a răspuns:

Eu sunt de parere ca mintile mici discuta persoane, mintile meiocre discuta evenimente si mintile mari discuta idei. Da-ti seama ce fel de minte esti tu si apoi o sa ai un puct de start big grin

| bogdanForever a răspuns:

Pai daca nu-l duce capu degeaba iti dam noi o mie de subiecte...