| BellaRouzyyGirl a întrebat:

Hei vreau si eu statusuri de genul: Sunt acele nopti cand ne adunam cu totii.Cand radeam si glumeam pana dupa miezul noptii. sau. Fumam dp` bLoc k` parintii sa nu ne gaseasca` ♥. Sj rugam vecinii ce ne vedeau sa nu ne pareaSca` >`!:laughing dar nu site-uri...puppy dog eyes si gen cu fumatu si de astea lasa berea sa curga etc... dar nu versuri din manele. urgent. cel mai rapid raspuns cu multe status uri fundahappy

1 răspuns:
| lalasiria a răspuns:

Nu sunt luate de pe net ci din mintea mea.
1.Stau si fumez nu ma mai gandesc la ce a fost si ce este acum vezi; ti de viata ta nu-mi mai sta in drum.
2. Fumatu' e aliatu meu, Ciuda?!
3. Bere + tigari = love.
4. Una, si inca una si alta si inca 3 si dupa nu te mai opresti.
5. Stai mamaie nu; ti mai fa griji. doar fumez nu ma sinuucid!
6. Vreaaaau sa fuuuuuuumez, nu vreau stres vreau doar sa ma lasati viata asta e de rahat.
7. Drunk drunk drunk. I smoke smoke smoke.
Nu mai am ideirolling on the floor dar. vezi tu. Fundapuppy dog eyes?