| nuvreausamaafisez a întrebat:

Heii! Ador sa fac sex :d, pot spune chiar ca sunt obsedata de sex. Dar niciodata n as accepta sa fac dragoste impreuna cu o persoana pe care nu o iubesc. Excludem neesentialul! Voi fetelor, dupa cat timo de sex aproximativ va puteti consideta satisfacute? Imi ia in jur de 4-5 ore mie

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mai exerseaza!

| LoveSleep a răspuns:

Eu te termin în 5 minute.

| Felys a răspuns:

Ma intreb ce barbat duce atatea ore, poate doar daca ia viagra inainte

| Lawliet14 a răspuns:

Nu cred ca e cazul sa promovezi sexul pe aici. Du-te pe un forum de asa ceva daca vrei, un stau oameni interesati numai de asa ceva!

| NameHarris a răspuns:

Tu esti cam nesatulalaughing)

| LifeIsColour a răspuns:

laughing Esti nimfomana, cel putin asta reiese din descrierea ta.Intereseaza-te mai bine pe internet despre problema asta, vei gasi mii de site-uri in care iti va fi detaliat termenul "nimfomanie".

| Quassaar a răspuns:

Daca fac sex cate 3-4 ore fii sigur ca n-au timp decât de misionar. La oral sigur nu mai ajung si nici nu le place. big grin

| Quassaar a răspuns:

Sunt de acord cu Drolja..nici eu nu te cred. Asteptam cu interes filmarea. big grin

| nuvreausamaafisez explică:

Nimfomania inseamna un comportament sexual deviat, impulsiv, adesea nesatisfacut si in cautare de noi partide cu noi persoane. happy Nu, nu sunt nimfomana. Stiu doar sa ma bucur de placerea sexuala profitand la maxim de ea. Si nu, iubitul meu nu ia viagrahappy. Este doar un norocos care poate tine fara sa se termine si 2-3 ore. Sa nu se confunde asta cu neexcitarea, are doar foarte mult control asupra sa. Daca am.norocul de un asemenea barbat, de ce sa nu profit?

| Dendoris a răspuns (pentru nuvreausamaafisez):

Ce dracu ma? Ala o mancat paine uscata toata viata pana acum?

| LifeIsColour a răspuns (pentru nuvreausamaafisez):

Vad ca esti destul de bine informata, de ce naiba mai apelezi la ajutorul celor de pe TPU? Bucura-te de sex in continuare...insa nu trebuie sa ne impartasesti placerea ta neaparat.Ai spus "pot spune ca sunt obsedata de sex", eu ce as putea intelege din asta? Informeaza-te mai bine pe internet despre nimfomanie, vei vedea ca o nimfomana ajunge sa fie obsedata de sex.Nu am spus ca suferi de asta 100%, ci doar ca asta am dedus din descrierea ta, nu e vina nimanui ca nu te poti exprima clar si concret.happy