| zuzuma a întrebat:

Heii ajutati-ma prietenu meu vrea sa-i fac sex oral dar eu nu vreau, chiar daca i-am zis ca nu el tot insista, cica da ce suntem pensionari trebuie sa incercam ceva nou a zis, si daca nu facem se supara pe mine,... ce sa inteleg cu asta?

Răspuns Câştigător
| Melcul a răspuns:

Sex oral poate sa faca cu cele de pe centura nu cu tine care te saruta pe gura si ar putea sa aiba in viitor copii care o sa ii sarute la rindul lor.

| RazzMTB a răspuns (pentru Melcul):

Varule dar tu nu ai auzit de pasta de dinti?

22 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă era ceva consensual, atunci nu era nicio problemă.

Dar din moment ce este ceva ce nu-ţi doreşti şi i-ai comunicat acest lucru, dar tot insistă şi te mai şi şantajează, deşi nu are niciun drept să te oblige, un motiv de supărare ai tu, nu el.

| IsabelaIssa a răspuns:

Sa nu faci ca faci cancer in gat!

| Vektor a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Sa mori tu?! laughing creca o fi mai daunator ca tigara? laughing)

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Vektor):

Shh! Tu normal ca nu esti de acord, ca esti baiat!

| Aasdfghj a răspuns:

E destul de clar ce vrea baiatul asta de la tine. Sex si atat. Daca nu e in stare sa-ti respecte deciziile inseamna ca nu tine la tine. Nu are rost sa mai stai cu el.

| mihai69 a răspuns:

Ia întreabă-l: dacă tu ai vrea să îi înfigi un dildo în anus, ca să se simtă și el bine și să faceți și ceva nou, ar vrea?!? Poate așa înțelege că ai și tu anumite limite...
Mai complicat e dacă ar accepta...

| neutrino a răspuns:

Pentru inceput roaga-l pe el sa-ti faca sex oral de cateva ori.

| Alcyon a răspuns:

Nu mi se pare normal ca-ti cere sa faci un lucru care tie nu-ti face placere. Totul e permis in pat, atat vreme cat AMBII parteneri sunt de acord. Altfel, partenerul dornic de "experiente noi" trebuie sa lase de la el, sau sa-si caute o persoana dispusa sa-i satisfaca toate fanteziile.

| MskDesign a răspuns:

Sexul oral poate fi benefic, dar si daunator.In ziua de azi nu este o rusine sa faci asa ceva, atat timp cat e reciproc.Problema vine cand nu e reciproc.E o situatie putin cam delicata.

Răspuns utilizator avertizat
| darriya a răspuns:

Dc,nu se multumeste cu doua gauri o vrea si pe a 3a?laughinge de inteles ce vrea de la tine... sex, nu are niciun respect fata de tine, spune-i ca nu faci parte din categoria fetelor care fac asta, ca ai demnitate ceea ce el nu are, daca accepta bine daca nu ducase in lumina!

| RazzMTB a răspuns (pentru darriya):

Nimeni nu are demnitate, e doar o inventie sociala, lasa prejudecatile si bucura-te de viatawinking

| BlackOldSun a răspuns:

Mai dar numai frustrari aici! sexul oral intre parteneri e ceva normal! femeia se excita cand i-o suge barbatului mai alesc cand ii vine randul lui sa o faca ehe nu cunosc femeie sa nu-i placa! (o fi extraterestra)

| StevenMetalhead a răspuns:

Sex oral? Hm, fain.Tu poti sa o faci.Da de ce nu? Doar daca va iubiti pana la adanci batraneti.Dar ce se va intimpla cand te va lepada? Caci asta va fi oricum.Si te va lepada ori daca faci, ori daca nu faci.Vezi sa nu te vorbeasca pe la spate.

| MLorand78 a răspuns:

Sa iti faca el primul!

| AnastasiaKatelimov a răspuns:

Mie mi se pare foarte ciudat sa faci asta!:-P

| andreiu77 a răspuns:

Ce sa intelegi? ca el vrea doar sex de la tine si ca n ute iubeste! Nu se poate supara pe tine pentru asta!

| RazzMTB a răspuns:

Atunci nu iti mai face relatii

| NorbIdk a răspuns:

Sunt 2 feluri de oameni privind capitolul asta. Unii urasc chestia asta, iar altora li se pare ceva normal. Eu sincer fac parte din a 2-a categorie. Adica nu inteleg, daca va iubiti cu adevarat si simti asta... de ce nu? Mie unul nu imi e scarba de persoana iubita, absolut deloc. DAR! Exista un "dar" ai mare grija, vorba lui "MitchLucker" sa nu te vorbeasca pe la spate in caz ca o sa o faci.