| Tuitiiii a întrebat:

Heii all. big hug Pls helsor. de curand m-am apucat sa ma uit la naruto. naruto simplu dar am o nedumerire dupa ce termin naruto simplu trebuie sa ma uit la shippunhen sau la filme ca au aparut 3 sau 4 filme. chiar nu stiu care e continuarea la care. pls helllpp ' scuze categoria.

Răspuns Câştigător
| Vladuthz a răspuns:

Shippuuden simplu e continuare, filmele sunt filere pe langa seria originala, poti nici sa nu te uiti la ele

2 răspunsuri:
| Barblaster a răspuns:

Tin minte fb cand ma uitam la naruto.Din naruto primele 225 episoade is importante restul sunt facute de fani si nau legatura cu storyline. Dupa astea 225 apucate de shipuden lasa filmele.

| Sabiiii a răspuns:

La Shipudden tongue