| Ninaaaa a întrebat:

Heii..Am nevoie de ajutor. Deci. Imediat incepe iar scoala, si eu as vrea cat mai repede posibil..sau nu stiu, adica sunt in stare sa mai astept o relatie draguta si lunga. Cu un tip care sa imi placa CU ADEVARAT. Dar nu stiu ce sa fac..Adica sunt asa de timida. Din iunie nu am mai fost cu nimeni, mi-a facut bine acea mica pauza, insa acum, vreau o relatie draguta si de lunga durata. Ceva sfaturi?

8 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Vezi ca tu ai nevoie de un start bun de scoala nu de un iubit care sa te bazaie la cap cu tot felul de prostii-Poti sa it ifaci prin Noiembrie-asa ca e mai incolo si e situatia mai ok la scoala. Funda?:-D?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai?

| Demonull a răspuns:

Ramai la scoala...relatiile astea incepute in perioada de „maturizare" nu tin.si cand se sfarsesc iti f... creierii cu intrebari prostesti.

| LineGuide a răspuns:

Poti sa incerci cu primul baiat care iti atrage atentia placut, pentru ca in general ii cunosti abia prea tarziu, si nu sti de care sa te atasezi mai repede.
Mult noroc!

| Ichnat a răspuns:

Mai bine iti vezi de scoala... straight face

| a răspuns:

Heii. Mai bine lasi relațiile si te preocupi pentru școala. E cel mai bine. Esti copil. Nu iti pierde copilaria cu 'relații' care sunt numai minciuni.
Nimeni de aici nu te cunoaște. Nu avem de ce sa iti vrem raul! Iti spunem ce gândim. Lasa iubirea, la vârsta asta. Te vei satura de ea peste ani. Acu tu învață bine, pentru a ajunge bine!
Vei realiza peste ani ca noi aveam dreptatea. Sper sa ne asculti, si sa iti trăiești copilaria, fara iubiri interzise. Una ai! O singura șansa la fericire adevarata : copilaria! Aici poti sa inveti, aici poti sa te distrezi, sa scapi de griji. Vei găsi iubitu 'perfect', il vei lua de sot, si ii vei gati.
Lasa acu prostiile. Învață!

| SakonSIUkon a răspuns:

Invata,nu vei suferi deloc.

| Cristian_Bogdan_Capitanescu_1995 a răspuns:

Suna la 112 vei fi rezolvata instantaneu laughing))