| anonim_4396 a întrebat:

Heiihappyam o intrebare ciudata ..cand se rupe himenul se aude vreun zgomot?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ca si cum s ar sparge un pahar.......glumesc[nu se aude nimic]

Răspuns utilizator avertizat
| Dianaㄨ a răspuns:

Nu, nu se aude niciun zgomot, doar ca in timpul actului sexual vaginul poate "prinde" anumite goluri de aer si poate scoate un sunet nu tocmai placut, dar momentul se poate depasi usor, cu o scuza sau o gluma happy

| RobbyPh a răspuns:

Terminatii mai nu mai facetii misto! Daca eratii voi in locul ei\el :? Nu nu se aude nimic doar daca o sa tipii u ca o sa te doara un pic dar trecewinking Success!big grin

| RobbyPh a răspuns:

Da pentru ca este si el\ea curios\awinking SI tu cred cand erai mic erai curioswinking

| GoguSteriade a răspuns (pentru RobbyPh):

Cand eram curios eu nu puneam intrebari de genul pe site-uri. Si totusi, e chestie de bun simt sa iti dai seama ca o bucata mica de carne nu poate face zgomot atunci cand se rupe treptat, in urma unui proces anevoios de du-te, vino.

| tataralexandra a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))). Asta o fost mortala rolling on the floor)))))))!

| AndradaBăă a răspuns:

Nu de aude absolut nimic, dar... o sa te doar putinbig grin...dar o sa iti treaca

| Leo10 a răspuns:

Nu se aude nici un zgomot.

| Tzusky a răspuns:

Se aude ca o Dacie stricata laughing)!