| anuscha997 a întrebat:

Heiibatting eyelashes. Am o intrebare mai mnoh big grin. Am un id ceva mai vechi la care mi-a fost sparta parola... si pe adresa aia de e-mail aveam facut un hi5hee hee. Problema e ca nu mai merge parola la hi5. Si nu mai sjtiu parola la acel id. Cum as putea sa-mi recuperez parola?oh go on

Răspuns Câştigător
| ELD a răspuns:

La Dragoste & Sex altii vor sa`si recupereze parole. chiar daca sunt mai multe vizualizari aici. respecta categoriile, daca nu primesti raspunsuri mai repeta intrebarea. Ce e atat de greu?
Sau din intrebarea asta reiese dragostea pentru hi5? si nu am inteles eu?
Sau hi5`ul a facut dragoste cu parola ta si a ramas insarcinata si s`a gandit sa-l paraseasca?
Scuze, dar unele intrebari... si mai spuneti ca de ce nu primiti raspunsuri.

12 răspunsuri:
| ELD a răspuns:

@anuscha ai invatat romana? nu prea pricep chineza...

| ELD a răspuns:

@anuscha, dar tu ai invatat romana, sau inca nu te`au dat ai tai la scoala?

Poate daca puneai intrebarea la o categorie mai potrivita, nu te atacam si iti explicam ce era de explicat, dar dupa cum observi nu sunt singura care se amuza la intrebarea ta.

| ELD a răspuns:

Mersi tongue Scuza`ma asta nu se va intampla! Da invidia afara din voi!
Sa`ti aduc aminte ca ai 13 ani si trebuie sa lasi tupeul la un nivel scazut?

| ELD a răspuns:

Bravo tie... multi se mandresc cu prostia si putini stiu cat inseamna.

| ELD a răspuns:

Mersi de funda happy...

| Crisyy a răspuns:

Ti-a fost sparta parola? WTF?rolling on the floor

| anuscha997 explică:

@[Ell][Dede]... a meri acum ce ochi ai?raised eyebrows

| anuscha997 explică:

@[Ell][Dede] - tu traiesti pe Pamanat sau inca nu ai aterizat?;;]

| anuscha997 explică:

Aaa. cine mai rade? happy
Iti doresc sa ti se intample exac acelasi lucru straight face... si atunci probabil voi rade eu rolling on the floor

| anuscha997 explică:

Ii tupeu meuwinking Eu ii decid nivelulwinking Niciodata sa nu spui niciodatawinking!

| anuscha997 explică:

Nu ai pentru ce tongue

| Sweet_1111 a răspuns:

Pai daca ti-ai schimbat parola la id, dar totusi nu tio mai amintesti trebuie sa o pui pe aia veche...sti?