| puffii548 a întrebat:

Heii! Am o mare problema...am fost cu un baiat vara trecuta 3 saptamani iar apoi ne-am despartit. De atunci noi am lasat-o mai rece dar dam semne ca ne placem sau ca am vrea sa ne impacam. Ne uitam unul la altul, zambim, radem fara nici un motiv. ideea este : cum sa fac sa il recuceresc? sad dau funda

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

La fel cu mai procedat si prima data. Trebuie doar sa-i dai de inteles ca doresti sa redeveniti ceea ce ati fost.Succes.

| SkyPilot a răspuns:

Daca simti ca baiatul te place, ar fi cel mai bine sa vorbesti direct cu el. Este cucerit deja, doar ca unul din voi trebuie sa faca primul pas.