| VanessaVaneeXo a întrebat:

Heii! Am si eu o intrebare.
Asa de curioasa: cum a fost primul vostru sarut? :X

Răspuns Câştigător
| Donnella a răspuns:

Am fost luata prin surprindere, sincera sa fiu ne-am cam incurcat de la inceput big grin, insa ne-am descurcat pina la urma. big grin Aveam senzatia ca sunt in al noualea cer, crezind ca e cel mai tare lucru ce mi s-a intimplat vreodata...(p.s. tot din curiozitate, al tau cum a fost? big grin) ♥

11 răspunsuri:
| PisSsy a răspuns:

A fost cu emotii, dar l-am dat gata :-D

| ToxxxxxyiLiycKxKxKx a răspuns:

Pasional

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
A fost de vis. Am simtit ca mi se inmoaie picioarele, inima imi batea cu viteza luminii laughing In ziua aia n-am putut sa mai mananc nimic. Eram toata un zambet, ma gandeam in fiecare secunda la el.

| Dariusuu a răspuns:

Pot spune ca a fost stangaci.

| M4SOnIC a răspuns:

straight facela fel ca si alea`.....pe care le am mai avut si le am.

| nutzic a răspuns:

Jenant si emotionant!

| RaniaStill a răspuns:

Aveam 15 ani eram la liceu dar pe el il stiam de 3 ani imi placea de el dar nu credeam k o sa fim vreodata impreuna el avea 18. apoi la o petrecere m-a luat la dans si m-a sarutat parca visam nu imi vinea sa cred ca m-am descurcat totul a venit de la sine si mie imi era frica de momentul asta laughing dar m-a luat prin surprindere primul meu sarut a fost cu baiatul care il visam ..am fost impreuna cu el 1 an jum :*

| Ursu_Razvan_1994 a răspuns:

X_x placut dar in acelasi timp jenant

| americanblue a răspuns:

Nu-l tin minte =D aveam 9 ani =D

| Stan_Alexandru_Liviu_1997 a răspuns:

Nu a fost foarte reusit dar parca ma simteam mandur zici de parca as fi realizat cel mai mare vis al unui om big grin