| andreea_2617 a întrebat:

Heii am si eu o problema happy : Aseara am fost la o petrecere.Eu am 13 ani si aseara a venit si un baiat pe care il cunosc de aproximativ 1 an, dar nu prea vorbim, dar aseara da, si eu cred ca m-am indragostit de el si nu stiu cum sa fac ca si el sa ma placa si sa fiim impreuna[ sunt timida] straight face p.s are 14 ani happy, dar a mai fost cu fete de varsta mea, si eu cu baieti de vrsta lui happy

Răspuns Câştigător
| Sim0 a răspuns:

Pai ai putea incepe prin a fi putin mai relaxata. Nu-i arata ca esti total indragostita de el happy. Incearca sa fii tu. Cel mai dragut mod de a va cunoastete mai bine este sa iesiti cu prietenii sau doar voi 2. La un simplu suc sau o plimbare in parc. Sau cel mai simplu, vorbiti deschis pe messenger si aia e! Doar sa fii tu! :*

1 răspuns:
| pisssssiyy97 a răspuns:

Fa ceva sa iesi in evidenta sa ii atragi atentia. nu stiu imbaracate mai sexi. bagate in seama si u nu fi timida si o sa vezi ca o sa te observe...machiazate sa fi mai atregatoare aranjeazate... funda?