| brunetta_8524 a întrebat:

Heii:*
As vrea sa ma ajutati cu niste sfaturi, m-am indragostit de un tip de 19 ani.Biine nu stateam cu el, dar na pupam si eram in fiecare seara impreuna, si timp de 2 luni tot asa am continuat.Si de la un timp nu mai iese afara, nu se mai comporta la fell cu mine, atunci mi-am dat seama ca s-a terminat si atunci m-am enervat si am izbugnit in plans, si nu mai pot invata, numai la el mi-e gandul, nu mai ies afara ca sa nu-l vad. Apropo am 13 ani
multumesc:*

Răspuns Câştigător
| smilewithme a răspuns:

Nu mai sariti cu gura la fata...cu totii cred ca am trecut prin asta.
deci brunetta chestia e ca baietii de varsta lui vor sex
de aceea a inceput sa se comporte rece cu tine pentru ca si-a dat seama ca tu nu esti pregatita de asa ceva inca.
si baiatul se gandeste ca e spre binele tau sa terminati aceasta relatie.
nu esti prea mica sa ai prieten. e ceva normal sa te mai intalnesti cu un baiat dar nu esti destul de mare sa iti incepi viata sexuala
bafta:*

8 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Si cum te gandeai tu ca un barbat de 19 ani va lua in serios o pustana de 13?
hai sa fim seriosi!
uita-l si ocupa-te de scoala.lasa baietii ca ai timp de ei cand cresti

| Alexissss a răspuns:

Apoi apropo ai 13 ani cum te puteai uita la unu de 19 ani ar putea sa fie acuzat de pedofilie.si probabil dupa ce i-ai dat ce ai avut de oferit sa pliktysit de tine.alta cauza nu gasesc.si am si eu 13 ani si eu imi vad de scoala si de baieti de varsta meahappy

| Thunderstruck a răspuns:

Msk perfecta dreptate

| crazyfun a răspuns:

Wow...cu asta incep...deci ce sa zic eu la 13 ani e o perioada dificila, aceasta " relatie" nu prea a flost normala, de ce?, pentru ca pentru tine, o fata de 13 ani, cel mai bine ar fi fost sa ai un iubit de varsta ta, sau pana in 16 ani, ca sa fiti cat mai apropriati din punct de vedere al varstei, el la 19 ani gandeste cu totul diferit, se gandeste mai mult la sex si la altele, te sfatiesc sa incerci sa il uiti si sa o iei de la capat cu un baiat mai mic de 16-17 ani, si sper ca totul va fi binewinking acum daca mai ai nevoie de ceva lasa un id si te ajut mai putem discutawinking

kiss

| danieladana a răspuns:

Pai el 19 tu 13 hmm pai si eu am fost cu un tip eu 15 el 19 dar el se gandea la alt. ceva nu mersi daca intelegi... poate asta gandeste si fostul prieten sau ce o fi el pentru tine daca e ceva da mesaj privat.

| banderas_7792 a răspuns:

Vezi de ttreaba, ce ai? cum sa nu mai dormi? pai vad ca esti o fata frumoasa, iti spun eu care este treaba el s-a inhibat, nu mai are tupeu de aia pozeaza in dur, chipurile nepasator. ia sa faci si tu la fel sa il vezi cum isi pune intrebari? tine-o asa o saptamana, iesi razi, nu il baga in seama poarta-te natural, nu ii da de inteles ca o faci special si sa il vezi dupa ceva timp cum o sa se uite mirat dupa tine. o sa iti dai seama ca nu face de tine cand o sa vina innapoi si cred ca o sa ti se ia de el parerea meawinking hai ca poti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci intr-adevar esti putin cam mica.Eu am avut primul prieten la 15 ani si am suferit enorm de mult dupa el.Si abia apoi am realizat ca daca as fi fost cu el la o varsta mai inaintat lucrurile ar fi stat altfel. Oricum ideea ii urmatoarea in primul rand esti prea mica pentru el... un baiat la 19 ani asteapta mai multe chestii de la o fata decat i-ai putea tu oferi, printre altele si sex.In al doilea rand tu nu ar trebuit sa fii cu el (adica sa iesi sa te saruti etc) fara ca el sa te considere prietena lui.Intotdeuna un baiat trebuie lasat sa cuceresca, sa vaneze, daca ii dai ceea ce vrea el ii logic ca in curand se va plictisi. data viitoare cand vei avea un prieten lasa-l sa te cucereasca vreo 2-3 saptamani si abia apoi fi cu el.Crede-ma nimeni si cu atat mai putin baieti nu le trebuie ceea ce au deja.Asta ar trebui sa o iei ca pe experienta de viata.Si te rog incearca sa te apuci de invatat pentru ca nici un baiat nu merita sa suferi atata pentru el.Ai grija de tine si nu mai ceda atat de usor in fata unui baiat!

| Obsolete a răspuns:

Uite bruneta stiu cum chiar daca sunt baiat cand o fata m-a parasit am fost distrus dar mi-a trecut si m-am indragostit din nou deci o ce sar intmpla viata trebuie sa continue. Te rog da-mi fundita.