| Lor33d a întrebat:

Heii baieti! presupunem ca va place o fata si e o diferenta considerabila dar acceptabila(varsta,inaltimelaughing, gusturi, stil)ati accepta o relatie?! si daca nu dc? raspunsuri serioase:*:*

8 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Contrastele se atrag iar daca fata e mai inalta pe orizontala sunteti egali. Daca ea iti zambeste si tu ii zambesti involuntar, e clar. o relatie e posibila happy

| edy132 a răspuns:

Da.
De ce sa am multe chestii in comun cu o fata? Comunul e plictisitor. Daca ei ii place altceva muzica, filme, sa se arunce cu umbrela de la geam, ar fi ok. As spune hai sa incerc si eu sa vad cum e, poate imi place.
Acum sa vedem partea comuna :
B: Imi place melodia asta.
F: Da o stiu, si mie.
B: Imi place sa ma plimb cu rolele
F: Da si mie.
B: Imi place pozitia misionarului, ce zici?
F: Da si eu. m-am plictisit de ea
B: Dar capra?
F: M-am plictisit de pozitia aia.
B: Ce zici sa incercam ceva nou, un 69
F: Dar nu am mai facut niciunul asta pana acum.
B: Da ai dreptate

Mai Loredana(presupun) daca iti place la un baiat sa o aiba de 17 cm si el o are de 20 cm, poate sunt senzatii mai tari ce zici?smug
Comunul e plictisitor iti zic eu.
Apropo, sa nu pui baiatul sa taie din ea.

| Lor33d explică (pentru edy132):

Deci nu te creedlaughinglaughing)))))))laughing

| Astaeparereamea a răspuns:

Sti cum e vorba aia, foamea vine mancaind asa e si cu dragostea dar nu mancand laughing dragostea vine pe parcursul cunoasterii intre voi

| dragos9234 a răspuns:

Nu as accepta pentru ca nu am varsta necsara sa ma gandesc la ceva serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As accepta la toate diferentele in afara de stil..adica sa nu fie prea mare ca de la cer la pamant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca e frumoasawinkingwinking

| Administrat0r a răspuns:

Depinde de chimie. Totul se simte, chiar si potrivirea dintre cei doi.