| Tarabuţă_Iulia's_1998 a întrebat:

Heii buna TPU:* deci sa va spun azi vara am cunoscut un baiat (in acel miment eu eram intr-o relatie) dar dupa un timp am inceput sa tin la acel baiat si m-am despartit de prietenul meu dar cum a inceput scoala nu ne-am mai vorbit si la fel nici prietenii mei nu au mai vorbit cu el pana in iarna cand m-am intalnit cu el din intamplare si s-a oferit sa ma conduca acasa eu am inceput sa tin la el.din nou si acum ma gandesc la el tot timpul...dar acum de cateva zile am aflat ca are prietena.ce s putea face sa-l uit? crying helppp! crying( funda:*

Răspuns Câştigător
| SimionAlexandru a răspuns:

Mai mult e vorba de ATRACTIE FIZICA decat IUBIRE. E ceva perfect normal, la varsta ta. Tot ce trebuie sa faci, este sa realizezi ca esti o persoana miunata exact asa cum esti, si ca fericirea ta nu depinde de nimeni si nimic din lumea exterioara. Tot ce conteaza, este ceea ce SIMTI TU in legatura cu o anumita experienta.
Fi puternica! De fapt, ESTI PUTERNICA. Trebuie doar sa afirmi asta. Sa accepti asta. Urmareste cu atentie acest video:
http://www.youtube.com/watch?v=v6bjLsQP9_E
Te va ajuta mult :* Nu ai de ce sa traiesti cu teama. Traieste-ti viata la maxim

| Tarabuţă_Iulia's_1998 explică (pentru SimionAlexandru):

Chiar iti multumesc:*:* m`ai ajutat ff mult cu raspunsul tau :*:*

| SimionAlexandru a răspuns (pentru Tarabuţă_Iulia's_1998):

Ma bucur tare mult ca te-am putut ajuta big hug
Te imbratisez cu drag, si iti doresc o zi superba, Iulia happy

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Să nu te mai gândești la el și să îți vezi de ale tale.

Răspuns utilizator avertizat
| AncaAncu a răspuns:

Pai iesi in oras cu prietenele, mai des si poate intalnesti un baiat si uiti. Dar stand acasa, cam greu.