| anonim_4396 a întrebat:

buna tuturor! am si eu o problema, si sper ca ma poate ajuta cineva big grin : prietenei mele ii place de fratele meu, iar el o cam ignora (ehh.nu prea e el cu fetele. mai mult cu jocurile de pe pc =]]). ce sa fac ca sa nu mai sufere atat de mult prietena mea, dupa el?

5 răspunsuri:
| membrugirl2010 a răspuns:

Spune. i fratelui tau.

| foxi a răspuns:

Spune-i cinstit ca nu le are pe astea cu fetele! Daca-i tare.sa-l schimbe!

| Niakit a răspuns:

Nu fratele meu e problema, ci prietena mea cea mai buna laughing. ea sufera pentru ca nu o baga in seama.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

O să-i treacă. Iaca mare grijă pasiunile la 13 ani.
Nici nu ştie câte urechi are-n cap şi i se aprind călcâiele după băieţi.
Hai salut.

| doroteea a răspuns:

Cheam-o pe prietena ta la tine si lasa-i singuri si dupa aia du-te la ei si vorbiti deschis despre mai multe lucruritongue.