| FluTuRaS_2810 a întrebat:

Heii cf-eti...am si eu o intrebare.Mereu am crezut ca baietii nu sufera nici o data adica cum sufera fetele si plang si etc etc...Baietii sufera din dragoste?(stiu ca e o intrebare cam aiurea da naveam ce face).

18 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Normal că suferă. Ce, crezi că numai fetele au sentimente?

| Ellenna a răspuns:

Normal ca si baietii sufera din dragoste, numai ca baietii nu se plang prietenilor, sufera in tacere, nu lasa sa se vada acest lucru. Sunt si ei oameni, se simt raniti, parasiti, ignorati, exact ca si o fata!

| lplostonyou a răspuns:

Normal ca da, unii baieti sufera chiar mai mult decat fetele sad

| Pysu a răspuns:

Sa stii ca sufera, nu toti baietii sufera, dar unii da, chiar foarte mult.

Răspuns utilizator avertizat
| Balmung a răspuns:

Depinde de baieti. Dar eu sincer ca baiat sufar destul de tare o. eventual mai trag si cate un plans pe moment ma izolez, si incep sa urlu pe acolo, eventual fac dezordine prin camera. Dupa ce ma calmez sun o prietena si vb cateva ore despre experienta mea naspalaughing.nu stiu alti cum sunt dar eu sunt sensibil

| Dumnezău a răspuns:

N-ai dreptate, sufera si baietii din dragoste.Nu sunt toti baietii smecherasi care cauta numai sa faca sex cu o fata, unii chiar pun suflet in relatiile pe care le au.Chiar si plang,pentru ca toti au sentimente,dar o fac mereu in tacere,ascunsi, si sufera fara sa arate. Orice baiat poate suferi dintr-o relatie nereusita, daca chiar stie ce e aia dragoste si nu cauta sa ''marcheze'' cat mai repede la tipa.Ma rog,asta depinde de la unul la altul:unii prefera sa devin mai recalcitranti si inchisi cand sufera,altii nu stiu pe ce lume sunt,iar altii se simt,ei bine,se simt cam praf dupa o relatie nereusita.Dar,nu-ti fa griji,nu sunt de piatra baietii,toti, dar toti care au seriozitate in relatiile lor, si nu sunt cu o fata doar ca e c00l si $m3k3r,sufera cand aceasta se termina, pentru ca e in natura omului sa sufere cand e/se simte parasit.Pace!

| CrazyTeenager a răspuns:

Baietii nu plang, indura durerea si pastreaza totul in gand.

| Inkheart a răspuns:

Nu, baietii nu au sentimente.

| degette_1911 a răspuns:

Sufera si ei,uni arata alti nu, alti prea arata, alti se mai si duc sa-i plangem paia nu avem de ce, bine au facut. Da este raspunsul si mai si plang.

| NuExist a răspuns:

In general baietii nu se arata.chiar daca poate ca in sufletul lor sufera. dar ei nu sunt ca noi sa se arate si sa povesteasca.au orgoliu mare si nu vor sa arete de fapt realitatea... poate si el sufera dar nu arata la nimeni...si faza ca alcoolul e adevarata cunosc si eu cazuri care la suferinta(din dragoste), beau ca sa se distreze si sa uite!
Sper ca te-am ajutat!:*:*

| pappzoltan17 a răspuns:

Buna,sa stii ca sufera, sunt eu baiat si chiar sufera. Poate ca nu toti baietii plang, dar sunt si genurile plangacioase.happy

| biancabyabiancabya a răspuns:

Sa stii ca sufera foarte mult chiar daca nu arata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si baietii plang cateodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles, ti se pare ca sufera de vreo mutatie genetica? Da, dar cei mai multi prefera sa sufere in tacere. Chiar nu inteleg cum reusesc si motivul, probabil sa nu fie considerati "mamaligi" sau sa se injoseasca in fata fetei parasite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am plans dupa niciofata dar il stiu pe unu de s-a bagat in baie si a inceput sa planga ca o fetita virgina
sau a mea avea pe fostul ei care s-a intors la ea si ia plans pe umar
puii mei mai is si dinastia sentimentali dar eu ce sa le fac n-am decat sa ma bucur pentru ei ca se fac de rusine
imi doresc, ce imi doresc ei mie sa li se intample lor big grin

| GoguLoV3lipitoOarea a răspuns:

Ştii melodia "Şi băieţii plâng câteodată"?

| Azazel_3914 a răspuns:

Da sufera happy