| Ssiaa_Anni_1997 a întrebat:

Daca raspundeti, faceti-o sincer. Deci imi place mult de un tip care e cu o clasa mai mare decat mine ..Iesim aproape in fiecare weakend impreuna, cu mai multi. Cumva el a aflat ca il plac si inca mai crede asta, am inteles ca si el m-a placut dar nu mai stiu ce e intre noi. Cum fac sa ma placa din nou? Dau funda

Răspuns Câştigător
| stark47 a răspuns:

Daca a fost o atractie si acel sentiment s-a pierdut,iar acum un nou sentiment este intre voi,de ce nu o iei pur si simplu de la capat,nu conteaza ca l-ai placut ca te-a placut,conteaza doar ce simte si simti acum, iar daca voi doi va placeti, nu inteleg de ce nu formati o relatie pe baza sentimentului. daca tu l-ai placut sau el te-a placut si nu s-a intamplat nimic a fost din cauza lipsei de actiune a unui dintre voi, acum ca aveti ca o a doua sansa, de ce nu profiti de ea?

4 răspunsuri:
| Neuronul a răspuns:

Maturizează-te.

| Ssiaa_Anni_1997 explică (pentru Neuronul):

Sunt foarte matura pentru varsta mea.

| syd a răspuns (pentru Ssiaa_Anni_1997):

Se vede.

| shadow72 a răspuns (pentru syd):

Are 11 ani dar gandeste de 13... e matura