| Zaleilah a întrebat:

Heii dc intr-o seara mam simtit agitata cami bate inima tare apropo s amai intamplat odata mai rau mult mai rau si am fost la doctor au zis ca am tensiunea mare si mi-au dat medicamente oare dc m-am simtit putin asa si acum sad?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Reposteaza la Sanatate, intrebarea ta e irelevanta pentru Dragoste si Sex.
Va fi raportata si stearsa.

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Tahicardie

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ascunzi o minciuna si tie fica fara sa stii sau un secret sau e de la tensiune sau poate e de la o sperietura mai veche da eu ma simt asa cand ascund ceva si ma tem ca sa nu afle nimeni