| danielle9876 a întrebat:

Heii :*:* de ce un baiat m-ar jigni doar prin faptul ca nu i-am recunoscut din prima ca-l plac spunandu-mi ca-s copila imatura... oare ma place si nu stie cum sa-mi spuna sa ma schimb? mersi :3

5 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Cunosc si eu guralivi din asta-i o gramada se cred mari maturi -dar maturitatea nu vine din punct de vedere la fizicului ci din gandire si fapte.Nu ca zic eu ca sunt matur sau el.E genu de baiat cum zicea si altii pe aici care-i place sa invarta fetele pe degete si de ce nu ar facea-o daca arata bine si are cu ce.Nu e pentru tine si daca o sa mai insisti o sa te arzi si ramai cu ochii in soare.Tu esti atrasa de el doar fizic si atat restul e iluzie -ca il iubesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cam are dreptate. Daca il placi trebuia sa ii spui atunci cand ai fost intrebata nu ca au avut tu chef sa-l testezi sau mai stiu eu ce si sa-i zici dupa ceva timp, nu se fac d'astea, ori il placi ori nu.
Probabil ca te-a placut odata dar daca tu nu i-ai confirmat atunci baiatul si-a schimbat gandurile despre tine.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Poate are dreptate, chiar esti copila imatura.

| sayWhaaat a răspuns:

Are dreptate baiatul, chiar esti copila imatura daca ai facut chestia asta.

| varcolaccc a răspuns:

Nu merita, te va face sa suferi ca ai mai postat odata chestia asta