| AndreeaKarla a întrebat:

Heii straight face. Este in şcoala un tip draguţ love struck l-am observat si am inceput sa vorbim pe mess, sa ne cunoastem mai bine, pana cand i-am zis ca il plac si m-a intrebat daca vreau sa stau cu el si am spus "da". Si se comporta cam ciudat straight face La şcoala nu prea ma baga in seama doar ma saluta si atat. PS: Sunt prima lui prietena laughing). De ce se comporta asa?straight face Ce ar trebui sa fac?straight face.
Fundă:*.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate e mai timid baiatul si de aceea se comporta asa

| MrAnderson a răspuns:

Salut

Pai daca estiintr-adevar prima lui prietena, banuiesc ca de fapt el e cel care nu prea stie ce sa faca.
Poarta o discutie cu el pe tema asta, despre cum e normal sa se comporte, etc.

Răspuns utilizator avertizat
| AngeloDragoiecelmaitare a răspuns:

Intreaba-l

| PupicAndreea a răspuns:

Buna! Nu te ingrijora e ceva firesc, tu fiind prima lui prietena. Unii baieti vor sa para foarte puternici si de aceea nu se afisaza cu iubita in public.Sau poate nu iti da foarte multa atentie pentru ca nu e inca ceva stabil si asteapta sa vada daca devine o relatie de durata. Daca vrei discuta si cu el si iti va explica. Si in legatura cu a doua intrebare eu cred ca ar trebui sa ii acorzi putin timp.Dar daca el continua asa nu e prea OK, adica sunteti in aceeasi scoala si ar trebui sa te intrebe macar ce faci?