| xEndlessLove a întrebat:

Heii :* Imi place de un baiat ( sau asa cred ) care este cu mine in clasa love struckIn fiecare pauza vorbim, glumin, ma i-a in brate, etc. Problema e ca el si-a facut o reputatie cam nasoala. A stat cu cate o fata din fiecare clasa ( aVa, aVIa, AaVIIIa anul trecut) iar acum sta cu una de aVa sau nici nu mai stiu ca se auzeau vorbe ca nu mai sta. Dar faza este aceea fata cu care statea mai are doua prietene surori si s-a auzit vorbe sa sta ba cu una ba cu alta. In fine. Este posibil sa ma placa? Adica il vad mai apropiat de mine decat de celalalte fete din clasa ( de la noi din cls nu a stat cu nimeni) mereu ma ia imbrate. Acum 2 seri ne-am strans mai multi si cand am plecat era noapte. A mers cu noi sa ne duca acasa. Pe mine m-a dus ultima si mi-a spus daca vreau bluza lui si am zis ca nu pentru ca nu imi era frig.

Credeti ca ma place sau ce intentii are el cu mine? Nu este genul de baiat smecher si asa mai departe. Si sunt sigura ca relatia lui cu fata aia nu nimic serios. Decii? Dau fundita,

Răspuns Câştigător
| Patryck2012 a răspuns:

Salut.cum sa-ti explic mmmm? mai in scurt.cinva eram si eu ca el asa ca il inteleg, de a fi cu mi multe fete.dar daca cum spui tu ca te tine in brate vorbiti tea petrecut pina acasa tia oferit bluza.baietelu doreste sati atraga atentia adica cel putin te place. dupa experienta mea stiu p/u ce el este sau era cu mai multe fete pur si simplu el oreste sasi atraga atentia din partea fetellor.askulta vb mai des cu el nu incepe tu vorba lasa-l pe el ca daca nu il vei satura repede roagal sa te ajute cu ceva sa te ajute cind iti ofera ceva de exemplu bluza etc. nu refuza intreaba-l ..nu iti va fi frig tie. etc. uitete in ochii lui mai des si o rugaminte de la mine ZIMBESTE MAI DES. asta baietilor le plac mai ales baietilor de genul lui. eu cam de vreo citeva luni nu mai sunt asa baiat cu asa reputatie insa m-am schimbat, dupa ce mam cunoscut cu o fata cu care acum ma intilnesc (o iubesc big grin:* )daca el va gasi o fata care va socoti ca e a 2 jumatate a lui se va schimba si misepare ca a gasit-o deja.nu il pierde (parerea mea e ca el te place). cind te uiti in ochii lui ZIMBESTE asta e foarte placut p/u asa tip de baieti. asta e ceia ce am vrut sa-ti spun. mult noroc:*

7 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Imi pare rau sa iti spun crudul adevar, dar un baiat cu o asemenea reputatie cred ca mai degraba vrea sa isi bata joc de tine.
O seara buna!

| xEndlessLove explică (pentru Anonima264):

Parerea ta. Dar nu cred ca ar fi in stare. Oricum iti multumesc love struck.

| Anonima264 a răspuns (pentru xEndlessLove):

Cu placere!

| DannyM3rz3 a răspuns:

Eu unu cred ca te place, daca te ia numai pe tine in brate din toata clswinking si vb si tu cu el

| herovenco a răspuns:

Draga asculta bine ce se aude imprejura tau de el, dar eu ca baiat iti zic sa te pazesti (sa nu te culci cu el degraba)stai cu el sa vezi daca are rabdare, zii ca nu esti pregatita sa faci dragoste si daca o sa fie de acord sa te astepte o perioada mai lunga de timp. poate poate e ceva serios si pentru dansu

| xEndlessLove explică (pentru herovenco):

Nu am spus ca o sa fac dragoste cu el. Am doar 14 ani si el la fel. Nu stiu de unde ti-a venit tie ideea asta.