| Miha99 a întrebat:

Heii.imi puteti spune si mie va rog.niste commuri tari.pentru a putea surprinde o fata.care sa declarat sora.cu baiatul de care sunt eu indragostita. fata este cu mine in clasa.si ma inteleg destul de bine cu ea. dar vreau sa ma inteleg si mai bine cu ea.si am nevoie de niste comuri cu care o pot surprinde. ajutati-ma va rog.

1 răspuns:
| VirusS97 a răspuns:

Pur si simplu spune-i ca e scumpa nu stiu frumoasa ca ii sta bine cu stiu eu ce tricou... Ce vrei altceva? Eu nu va inteleg pe unii dintre voi care posteaza tot felul de comuri scrise cu tot felul de diacritice si semne ca sa arate ca cine is ei. E o mare prostie din punctul meu de vedere.