| Eaeea a întrebat:

Heiihappyin primul rand, scuze de categorie.As vrea sa va intreb ceva. Voi ce credeti ca se poate face cu un leu?happy Funda la cel mai bun raspuns! happy

Răspuns Câştigător
| reborn4x3 a răspuns:

Il poti dona unei organizatihappy nu conteaza cat e de mica suma ci gestul sau ai putea sa cumperi o paine si sa i dai unui sarac sau unui animal de pe strazihappy

16 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Cu un leu aduci jungla in patlove struck mrrrlove struck

| DNSK a răspuns:

A-l da unuia ce are mai mare nevoie de el decat mine

Răspuns utilizator avertizat
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

O tigara un chibrit si o guma

| ICanSeeYoU a răspuns (pentru WeedGotMeCrazy):

Sunt de partea taa happy

| WeedGotMeCrazy a răspuns (pentru ICanSeeYoU):

Ma bucur rolling on the floor

| Dennis47 a răspuns (pentru WeedGotMeCrazy):

Maxim !

| WeedGotMeCrazy a răspuns (pentru Dennis47):

Merci boss laughing

| Dennis47 a răspuns (pentru WeedGotMeCrazy):

Placerea e de partea mea! laughing

| Dennis47 a răspuns (pentru WeedGotMeCrazy):

Placerea e de partea mea. laughing

| AndruţHere a răspuns:

Să-mi cumpăr turtă dulce!

| Eaeea explică:

Pai dahappy Daca va ganditi bine, un leu costa micul dejun al unui copil din orfeneliat.2 felii de paine cu putin pateu.(Pateu cel mai ieftin)

| TM6524 a răspuns:

Cu un leu se poate face dragoste, dar daca vrei sa ramai fara madular. Cand a vazut intrebarea, m-am gandit imediat la sex, dar cand am vazut raspunsurile, mi-am dat seama ce vroiai sa spuitongue

| cezar199 a răspuns:

Fa un avion din el laughing

| infinite a răspuns:

Cumpar un martisor laughing!